Ďalšia domáca výhra po čistom konte Matúša Nagya

HK Gladiators Trnava – TSS Group Spartak Dubnica 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)

Detailný priebeh zápasu

Góly: 13. Maarnela (Dvonč, Deneš), 16. Bodnár (Korím, Jurák), 20. Miklík (Maarnela, Kukumberg), 38. Miklík (Jurák, Kukumberg). Rozhodovali: Konc ml., Čahoj – Holienka, Drblík; strely: 33:38; vylúčení: 4:2; presilovky: 1:0; oslabenia: 0:0; 250 divákov.

Trnava: Nagy – Korím, Kliment, Maarnela, Schmidt, Ejem, Rašin, Bulák – Bodnár, Holovič, Jurák – Miklík, Kukumberg, Antonov – Dvonč, Kupka, Deneš – Urban, Tóth, Litavec

Dubnica: Gabriš – Česánek, Chatrnúch, Mikuš, Putala, Urban, Trška, Hruška, Kopáč – Kristín, Ďuriš, Beták – Mikula, Ondruš, Škvarek – Géci, Huhtela, Tábi – Lunter, Haščák, Korbel

Report zaslal klub HK Gladiators Trnava:

Trnavčania vstúpili do zápasu aktívnym pohybom, čo súpera na chvíľu zaskočilo. Vďaka tomu si vytvorili viacero gólových príležitostí a navyše boli aj gólovo efektívni. Prvú tretinu vyhrali jasne 3:0. Zimný štadión v Trnave si na podobne dobrú prvú tretinu v podaní „gladiátorov" už dlho nepamätá. V druhej tretine Dubničania zvýšili aktivitu, vytvárali si sústavný tlak, no domáci podporení šťastím a výborne chytajúcim Nagyom mu odolali. V závere tretiny po chybe hosťujúceho hráča domáci náskok navýšili a do šatní odchádzali s pohodlným náskokom. V tretej tretine sa hra vyrovnala, Trnavčania vychádzali zo zabezpečenej obrany a zodpovedným výkonom celého kolektívu doviedli zápas do víťazného konca. Aj napriek záverečnému oslabeniu si brankár Matúš Nagy udržal čisté konto. Skvelý kolektívny výkon ocenili po záverečnom hvizde skandovaným potleskom aj domáce tribúny.