Po dvoch zápasoch v Skalici je vyrovnané 1:1

HK iClinic Skalica - HK Gladiators Trnava 5:3 (0:1, 3:1, 2:1), stav série1:1

Góly: 24. Šátek (Džiošvili, Galimov) 27. Janík (Jarolín) 28. Hujsa (Štumpf, Šmach) 49. Šátek (Galimov, Janík) 60. Štumpf - 20. Antonov (Okoličány) 34. Kukumberg (Okoličány, Schmidt) 57. Miklík (Jurák, Schmidt). Rozhodovali: Lesay, Výleta – Klejna, Nosek, strely: 48:35, vylúčení: 2:6, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, 1411 divákov

Skalica: Borák – Horváth, Šmach, Kadlečík, Janík, Vidovič, Hílek, Arbuzov, Rapant – Hujsa, R. Nemec, Štumpf –  Galimov, Džiošvili, Šátek – Janáč, Včelka, Rajčák – Šišolák, Jarolín, Kotvan

Trnava: Hollý – Ejem, Rašin, Semaňák, Kliment, Hajda, Vuorijärvi, Poldruhák – Antonov, Okoličány – Miklík, Kukumberg, Šandor – Jurák, Schmidt, Kupka – Komloš, Adamčík, Mrava

Mužstvá od začiatku druhej štvrťfinálovej bitky predvádzali aktívny hokej, ktorý ale vyložené gólové príležitosti nepriniesol. Trochu viac z ofenzívnej činnosti predviedla Skalica, no v poslednej minúte prvého dejstva z peknej individuálnej práce Okoličányho vyťažil Antonov maximum a dostal hostí do vedenia. Domáci však ešte chceli posledné sekundy tretiny využiť naplno, puk sa im napokon podarilo prepasírovať za chrbát trnavského gólmana, no rozhodcovia usúdili, že sa tak stalo až po vypršaní prvých dvadsiatich minút. Úvod druhej časti ponúkol Záhorákom početnú výhodu, hostitelia si v jej závere vytvorili tlak a tesne po jej skončení vyrovnali na 1:1. O pár okamihov od modrej čiary napriahol kapitán Janík a jeho ranu zastavila až sieťka trnavskej svätyne. Skalický káder bol aj naďalej pri chuti, čo vyústilo do gólového blafáku Hujsu, ktorý zvyšoval už na 3:1. Tesne po uplynutí prvej polovice duelu mali výhodu presilovej hry aj „gladiátori", dokázali ju zužitkovať a znížili na rozdiel jedinej trefy. Ďalšie presné zásahy boli k videniu až v tretej perióde. Najprv si druhý gól k svojmu menu pripísal Šátek. Päť minút pred záverom sa Trnavčania rozhodli pre hru so šiestimi korčuliarmi, do kariet im zahralo následné vylúčenie domácich a hostia znížili na 3:4 z ich pohľadu. Aj v následných minútach pokračoval tím Trnavy v hre bez brankára, skončilo sa to však trefou Štumpfa do prázdnej bránky, ktorou pečatil výhru Skaličanov 5:3.